Kontakt

Kontakt z Los Ekipos

Skontaktuj sie z nami – poznaj nasze możliwości

Kontakt telefoniczny

576 770 353

Kontakt mejlowy

losekipos@gmail.com

Facebook Los Ekipos

Facebook

Instagram Los Ekipos

Instagram

Przeprowadź się z nami!

Doświadczona ekipa, która sprawi że przeprowadzka do nowego domu odbędzie się płynnie i bezstresowo

Szukasz doświadczonej ekipy która sprawi że przeprowadzka do nowego domu odbędzie się płynnie i bezstresowo? A może po prostu chcesz przewieść coś na szybko, bo nie zmieściło się w Twoim kombi mimo rozłożonych tylnych siedzeń? Nic prostszego! Skontaktuj się z Nami, a my sprawimy że będzie to przyjemny dzień.

Jeździmy po Polsce i Europie, ale jak trzeba polecimy też dalej.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, jesteśmy w stanie dopasować się do każdej godziny nawet jeśli oznaczałoby to pracę w środku nocy.

Jesteśmy Twoją ekipą od zadań specjalnych nieważne czy wprowadzasz się do nowego domu, przenosisz biuro czy tylko kupujesz nowe AGD do mieszkania.

 

Dla nas przeprowadzki to coś więcej niż praca. Transportem zajmujemy się od 2009 roku, stale rozszerzamy swoje kwalifikacje, a w wolnym czasie uprawiamy sport i dbamy o odpowiednią regenerację by każdego dnia móc wnosić Twój sprzęt na najwyższe piętra.

Głównie działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego ponieważ tu się wychowaliśmy i obecnie mieszkamy, ale z przyjemnością realizujemy też zlecenia w dalszej części Polski jak i Europy. Główne obszary naszej działalności to:

przeprowadzki i transport Gorzów Wielkopolski, przeprowadzki i transport Międzyrzecz, przeprowadzki i transport Kostrzyn, przeprowadzki i transport Zielona Góra