Kontakt

Przeprowadzki z Los Ekipos – Kontakt

Pracujemy 7 dni w tygodniu, jesteśmy w stanie dopasować się do każdej godziny nawet jeśli oznaczałoby to pracę w środku nocy.
W końcu po coś jest ta kawa, prawda? 😉

Kontakt telefoniczny

576 770 353

Kontakt mejlowy

losekipos@gmail.com

Facebook Los Ekipos

Facebook

Instagram Los Ekipos

Instagram

  5 star review  Korzystałam z pomocy Los Ekipos kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze na czas, profesjonalnie i sprawnie. Widać, że chłopaki znają się na tym co robią, a przewożone rzeczy… Czytaj więcej

  thumb Emilia Grzegorczyk
  12 czerwca 2021

  5 star review  W pełni profesjonalna firma , na której można polegać.Cała przeprowadzka bezstresowa szybko i sprawnie. Dziękuję i polecam innym.

  thumb Ola Derech
  12 lipca 2021

  5 star review  Punktualni, świetnie zorganizowani, szybcy. Po prostu profeska. Znajdują nieszablonowe rozwiązania, kiedy pojawia się problem. Myślałem, że wniesienie gratów na 3 piętro zajmie wiele czasu. Ale nie, Panowie śmigają z ciężkimi… Czytaj więcej

  thumb Jacek Owczarek
  12 czerwca 2021

  5 star review  Positive: Professionalism ,  Quality

  thumb Jaroslaw Januszkiewicz
  12 lipca 2021

  5 star review  Positive: Professionalism

  thumb pawel jarosławski
  12 czerwca 2021

  5 star review  Ekipa godna polecenia w 100%. Profesjonalizm, szybko, sprawnie bezproblemowo. Jeżeli chcą państwo dobrej ekipy, która sprawnie rzetelnie Was przeprowadzi, pomoże wynieść ciężkie meble to tylko Los Ekipos. Dziękujemy za pomoc.… Czytaj więcej

  thumb Elżbieta Hendzel
  12 czerwca 2021

  5 star review  Polecam w 100% ! Los Ekipos nie boją się wyzwań, profesjonalnie podchodzą do tematu przewozu i przeprowadzek.

  thumb Ala Sudzik
  12 czerwca 2021

  5 star review  Los Ekipos to szacunek do klienta, profesjonalne podejście, szybkość realizacji, a przede wszystkim empatia, którą podczas rozmów wykazuje Pan Mateusz😊No i ogromna cierpliwość dla swoich klientów 😉Z ogromną przyjemnością do… Czytaj więcej

  thumb Sylwia Głąb
  12 lipca 2021

  5 star review  Fajne chłopaki

  thumb Masa Leach
  12 maja 2021

Przeprowadź się z nami!

Doświadczona ekipa, która sprawi że przeprowadzka do nowego domu odbędzie się płynnie i bezstresowo

Szukasz doświadczonej ekipy która sprawi że przeprowadzka do nowego domu odbędzie się płynnie i bezstresowo? A może po prostu chcesz przewieść coś na szybko, bo nie zmieściło się w Twoim kombi mimo rozłożonych tylnych siedzeń? Nic prostszego! Skontaktuj się z Nami, a my sprawimy że będzie to przyjemny dzień.

Jeździmy po Polsce i Europie, ale jak trzeba polecimy też dalej.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, jesteśmy w stanie dopasować się do każdej godziny nawet jeśli oznaczałoby to pracę w środku nocy.

Jesteśmy Twoją ekipą od zadań specjalnych nieważne czy wprowadzasz się do nowego domu, przenosisz biuro czy tylko kupujesz nowe AGD do mieszkania.

 

Dla nas przeprowadzki to coś więcej niż praca. Transportem zajmujemy się od 2009 roku, stale rozszerzamy swoje kwalifikacje, a w wolnym czasie uprawiamy sport i dbamy o odpowiednią regenerację by każdego dnia móc wnosić Twój sprzęt na najwyższe piętra.

Głównie działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego ponieważ tu się wychowaliśmy i obecnie mieszkamy, ale z przyjemnością realizujemy też zlecenia w dalszej części Polski jak i Europy. Główne obszary naszej działalności to:

przeprowadzki i transport Gorzów Wielkopolski, przeprowadzki i transport Międzyrzecz, przeprowadzki i transport Kostrzyn, przeprowadzki i transport Zielona Góra